Menstruační cyklus .cz

vše o menstruačním cyklu

Odkazy

Email Tisk PDF

Abdominoplastika je v oboru plastická chirurgie oblíbeným zákrokem, který řeší povislé bříško. Liposukce břicha pak řeší nadbytek tuku v této partii. Jste-li nespokojena s malými prsy, měla byste zvážit plastickou operaci augmentace.

Plastická chirurgie je nejrychleji se rozvíjejícím oborem medicíny. I když se v plastické chirurgii nejčastěji provádějí zákroky jako liposukce, modelace prsou či plastická operace nosu, v poslední době narůstá poptávka po zákrocích, které souvisejí se zdravím pacienta. Jedná se zejména o změnšení prsou. Navštivte web Laderma.cz a udělejte si život krásnější.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zvětšení prsou může vyřešit psychické problémy žen, které trápí málo vyvinutá prsa. Stejně tak plastická operace může pomoci můžům, které trápí gynekomastie. K celkovému vylepšení vzhledu ženám po těhotenství lze pak doporučit například zákrok zvaný plastika břicha.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trpí vás padání vlasů? 1.soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC provádí transplantace vlasů s doživotní zárukou. Domluvte si bezplatnou konzultaci a udělejte tak první krok k hustým vlasům!

Gynekologie a porodnictví - vyhledejte svého gynekologa

Keramické fazety - moderní řešení estetických vad předních zubů.

Operace šedého zákalu - oční klinika Duovize, Praha.

Laserová operace očí - oční klinika Neovize, Brno.

Pokud vás trápí zdravotní potíže s játry, bolesti hlavy nebo alergie, vyzkoušejte ostropestřec mariánský. Jeho plody se využívají k výrobě čaje, oleje, kapek a dalších přírodních produktů.